Zimowe Dożynki 2014!

Zimowe Dożynki 2014!

Postprzez Morwena » 02 sty 2014, 16:28

UWAGA!

Poszukiwani Trybuci do wzięcia udziału w I Literackich Dożynkach ExLibris.
Motywem przewodnim będą Igrzyska śmierci.

Trybuci będą uczestniczyć w zmaganiach w jednej z poniższych kategorii (wyjątkowi śmiałkowie mogą rzucić się na głęboką wodę i zrealizować oba wyzwania jednocześnie!):
- Autor
- Tłumacz

Autor: pełna dowolność. Od poetyckiej piosenki zagrzewającej do walki, przez krótki obrazek, opowiadanie, do wielorozdziałowego tekstu. Motyw przewodni, ewentualny pairing - do wyboru. Ogranicza jedynie fandom.

Tłumacz: dowolnie wybiera język, z którego chce przełożyć tekst na język polski. Może wykorzystać jedną z propozycji tekstów udostępnionych przez Organizatorów lub znaleźć coś samodzielnie. Długość tekstu dowolna.

Można jako moralne i techniczne wsparcie poprosić o pomoc Betę. Poszukiwania we własnym zakresie.
Owoców Waszego trudu oczekujemy pierwszego dnia wiosny bieżącego roku. Trybuci zgłaszają się aż do 20 marca włącznie (Tłumacze powinni podać tytuł tekstu, na który uzyskali zgodę od jego twórcy). Teksty mogą wstawiać bezpośrednio w odpowiednim dziale Forum (Literatura -> odpowiednio FF lub Slash). Ci, którzy dokonają tego mężnego czynu przed wyznaczonym terminem, zostaną uhonorowani specjalnym odznaczeniem.

Trybuci mogą potrzebować czasem wsparcia, którego udzielić może tylko Sponsor. Oczekujemy chętnych, którzy zgodzą się pełnić tę ważną i zaszczytną funkcję. Czy znajdzie się ktoś na tyle hojny, by obdarować wszystkich Trybutów komentarzami?
Zgłoszenia do 20 marca włącznie w tym temacie.

Czy ktoś popłynie na fali i odważy się zgłosić jako tłumacz? A może pragnie zasłynąć jako twórca niezwykłego fanfiction? Otwórzcie umysły na powiew natchnienia.

I niech los zawsze Wam sprzyja

Obrazek

Propozycje tekstów do tłumaczenia:
1. Grow Together
2. Worse Games to Play
3. Catching Fire with a Big Twist!
4.a. Someone to Watch over Me
4.b. My Last Breath (sequel 4a)
4.c. Come Rain or Come Shine (sequel 4b)
5. Five, Ten, Fifteen
6. Nine words
7. To Kill a Mockingjay
8. Growing New Wings

Tłumacze - niezależnie od tego, czy korzystają z tekstów z powyższej listy czy też znajdują coś na własną rękę - zobowiązani są do uzyskania od Autora zgody na przekład ich tekstu (wg normy przyjętej dla tłumaczeń). Tłumaczone teksty nie mogą się dublować, dlatego w zgłoszeniu tłumacza powinien znaleźć się tytuł tekstu, jego autor i link.
Kobieto, puchu marny, ty jesteś jak zdrowie...
Morwena
Moderator
Moderator
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Re: Zimowe Dożynki 2014!

Postprzez Aratanooniel » 02 sty 2014, 17:35

*potrząsa sakiewką*
Chętnie zostanę sponsorem :) Już grzeję klawiaturę do komentowania!
(Jakby ktoś chciał się wkręcić w fandom, co bardzo polecam to służę książkami w wersji pdf :) )
Z mądrości moderatorskich: Oczywiste oczywistości nie istnieją. Zrób facepalm i ruszaj dalej.
Nielusiowe tworki|Nielusiowa zupka|Niela czyta Puella bella
Akcja KDT
Obrazek
Aratanooniel
Moderator
Moderator
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Re: Zimowe Dożynki 2014!

Postprzez Satanachia. » 10 sty 2014, 12:25

Od kilku miesięcy mam w diabły czasu (ach ten internet), jestem po jednym filmie (Niel, z radością przygarnę książki.~), więc niech mi ktoś wskaże, gdzie mam podpisać, by wpełznąć do szufladki "Autor". x)

Możesz oficjalnie uwazać się za wpełzniętą, Sat. /M/ :)
Obrazek

Nocnych zjaw głos w oddali gdzieś,
Słychać jak śmieją się, maszerują już.
Jestem tak bezsilny, by obudzić się
Koszmarne sny w ogniu topią mnie.
Satanachia.
Tłusty Aniołek Barokowy
Tłusty Aniołek Barokowy

Powrót do TABLICA OGŁOSZEŃ