[D]Efekt l'oreal +12

W świecie Harry'ego Pottera. [UWAGA! Dział slash widoczny jedynie dla zarejestrowanych użytkowników]

Moderatorzy: cathyhope, Sweetkawai

[D]Efekt l'oreal +12

Postprzez euphoria » 11 lis 2011, 15:32

autor: euphoria
tytuł: Efekt l'oreal
ostrzeżenia: mój humor i tytuł, który powstał po obejrzeniu pewnej reklamy...
i kolejna część Efekt l'oreal 2

dla Tyone z podziękowaniami :)

Severus Snape wszedł do Wielkiej Sali wywołując niemałe zamieszanie wśród łaknącej sensacji młodzieży. Jego długie czarne włosy kaskadą spływały po równie ciemnej szacie, a zabłąkany lok zakrywał część bladego policzka. Nonszalancko odgarnął go więc za ucho, a kilka wgapiających się w niego uczennic westchnęło z rozmarzeniem.
W końcu dotarł do swojego miejsca przy stole nauczycielskim i, ignorując pozostała część zszokowanej kadry, usiadł.
- Co to jest, Severusie? ? spytała szybko Sinistra. ? Co daje taki efekt? Zaklęcie? Eliksir? ? dopytywała się.
- Grzebień ? odparł z niechęcią.
euphoria
Nawiedzony Romantyk
Nawiedzony Romantyk

Re: [D]Efekt l'oreal +12

Postprzez Luelle » 30 lip 2012, 00:00

Troszkę za mało słów w tym drabble. Tylko 83.
A co do treści, to całkiem sympatyczne maleństwo. Też bym chciała taki grzebień robiący cuda z włosami :) Bo chyba samo rozczesanie nie dało takiego efektu? W końcu mówimy tu o Snapie.
Początek lekko zalatywał mi Jennifer , ale całość jest całkiem zgrabna i zabawna.
Lu
"Skrwawione ręce, opalone skrzydła -
Anioł usłyszał - "Odejdź! nic nie wskórasz."
I już nie błyszczą srebrne w słońcu pióra,
Lecz czarna wstaje przeciw chmurze chmura..."
(Maria Pawlikowska - Jasnorzewska)

Lady in black ]:P
Luelle
Administrator
Administrator
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Re: [D]Efekt l'oreal +12

Postprzez sowa101 » 03 kwi 2014, 08:09

Umarłam XD Mówią, że reklamy szkodzą, ale Tobie wyszły tylko na dobre. Miny mieszkańców zamku musiały być bezcenne: spodziewali się Postrachu Hogwartu a tutaj wszedł Severus-Piękny-Włos. Rozumiem dziewczyny które wzdychały z rozmarzeniem. Sama pewnie bym piszczała. I porwała Severusa w nieznane ;) W ogóle nie spodziewałam się, że zwykły grzebień potrafi sprawić takie cuda. Chyba sprawie sobie jeden. Jestem tylko ciekawa co albo kto zmusił go do użycia grzebienia… Jednak jak rozumiem jest druga część, więc niedługo się wszystkiego dowiem. Dzięki za to drabble.

pozdrawiam
Ravenclaw i szczęśliwe zakończenia górą ;)
sowa101
Nektar Młodości
Nektar Młodości

Powrót do FanFiction