Fotografia

Fotografia

Postprzez Iliana » 15 lip 2011, 16:14

Ponieważ bardzo lubię zdjęcia robić, jak i oglądać, stworzyłam ten temat.

Chcę pochwalić się tym, co udało mi się uwiecznić na fotografiach, jak również zachęcić wszystkich fotografów, profesjonalistów jak i amatorów, do publikowania tutaj swoich prac.
Obrazek
Iliana
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Re: Fotografia

Postprzez Iliana » 15 lip 2011, 16:50

Widoki

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Iliana
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Iliana » 15 lip 2011, 17:23

Zwierzęta

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Chciałam jeszcze tylko dodać, że ten szary kot jest mój, ma na imię Severus i jest strasznie złośliwy i wredny :) Szczególnie dla psa sąsiadów... A i nie lubi kiedy się go mizia po brzuszku...
Obrazek
Iliana
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Alexsandra » 15 lip 2011, 23:53

w takim razie zapraszam na snejperka.deviantart.com
Tam mam zdjęcia, jak i moje twory, które wyszloy spod ołówka.
Il, strasznie, ale to strasznie podba mi się zdj z tą latarnią i księżycem *__*
"Ze wszystkiego, co napisano, to tylko miłuję, co ktoś pisze własną krwią. Zbyt długo dusza moja głodowała przy ich stole; nie jestem tak jak oni wyćwiczony w poznawaniu niczym w rozgryzaniu orzechów. Wolność miłuję i powietrze ponad rześką ziemią."
Alexsandra
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Tristan » 16 lip 2011, 11:14

A mi się podoba bardzo morze! Jest piękne z tą burzą i tymi żaglówkami!
T jak Tristan, T jak terrorysta
Tristan Zabójczy Terrorysta
Za tytuł serdecznie dziękuję Morwenie!
Słowo honoru, że zrobię wszystko by na niego zasłużyć.
Tristan
Administrator
Administrator
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Iliana » 16 lip 2011, 14:47

Zdjęcie z latarnią zrobiłam trzy dni temu na wycieczce po wybrzeżu Morza Irlandzkiego, natomiast to z burzą zrobiłam w 2009 roku i to na tym samym morzu :) Dziękuję, ja tez bardzo lubię te zdjęcia...

Kwiaty

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Budynki

Obrazek Obrazek
Obrazek
Iliana
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Luelle » 16 lip 2011, 19:36

Piękne zdjęcia, Ili :) Mi osobiście najbardziej podoba się to z wodospadem i zamek (Lu bardzo lubi zamki, najchętniej by w takim zamieszkała). Gdzie on jest?
"Skrwawione ręce, opalone skrzydła -
Anioł usłyszał - "Odejdź! nic nie wskórasz."
I już nie błyszczą srebrne w słońcu pióra,
Lecz czarna wstaje przeciw chmurze chmura..."
(Maria Pawlikowska - Jasnorzewska)

Lady in black ]:P
Luelle
Administrator
Administrator
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Iliana » 16 lip 2011, 20:24

A to nie jest zamek :) To College w Maynooth (Irlandia), w zasadzie jest jakieś 15 minut drogi pieszo od miejsca gdzie aktualnie pomieszkuję... Piękny jest, prawda? I to jeden z najlepszych collegów tutaj...
A wodospad był, szczerze powiedziawszy wielkości pół metra :) Po prostu takie przybliżenie zastosowałam, że wygląda na ogromny, nie? :)
Obrazek
Iliana
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Alexsandra » 28 lip 2011, 13:59

Il, kwiaty są najprostrze do fotografowania to wzięłam je na pierwszych modelów :D Mogłam na nich spokojnie sprawdzić możliwości i opcje aparatu. niestety zwykła cyfrówka nie jest dobra do krajobrazów, więc jak nie fotografowałam czegoś konkretnego, jakiś krajobraz, to nie uchwycała tego co chciałam ;/ Co jest strasznie irytujące...
"Ze wszystkiego, co napisano, to tylko miłuję, co ktoś pisze własną krwią. Zbyt długo dusza moja głodowała przy ich stole; nie jestem tak jak oni wyćwiczony w poznawaniu niczym w rozgryzaniu orzechów. Wolność miłuję i powietrze ponad rześką ziemią."
Alexsandra
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Iliana » 28 lip 2011, 14:10

Ja bardzo lubię robić zdjęcia kwiatom i zwierzątkom. Ostatnio zainteresowałam się robieniem zdjęć makro, czyli wszystkie robaczki, muszki, itp. Muszę tylko dokupić sobie soczewkę do aparatu. O i ostatnio założyłam fotoblog :) I tam dodaję moje zdjęcia. Zapraszam: tutaj.

No wiesz, krajobrazy są super i myślę, że zawsze da się zrobić ładne zdjęcie :) Musisz się postarać troszkę i wyjdzie. I to jest irytujące, ja wiem, ale pomyśl sobie, jak będziesz się czuć fajnie, jak ci się uda :)
Obrazek
Iliana
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez bobik » 14 mar 2012, 12:47

Te fotografie są świetne , aż się nie chcę wierzyć , że zrobione są kompaktową cyfrówką , gratuluję .

Usunęłam adres internetowy w słowie "fotografie" za spam i darmową reklamę. ~ morg
bobik

Postprzez morgan » 20 mar 2012, 23:03

Nie mogę uwierzyć, że jeszcze się nie udzieliłam w tym temacie. 8-) Od jakiegoś czasu fotografia to moja amatorska pasja - gdy tylko mam czas, to noszę przy sobie aparat. Nie jestem jakoś zaawansowana, ale lubię to robić, ot.

Il, robisz bardzo ładne zdjęcia. Czasami tylko przydałoby się poprawić ostrość kolorów w programie, ale poza tym: bosko, gratuluję.
Alex - Tobie też niewiele brakuje. Chociaż muszę przyznać, że radziłabym bardziej skupić się zanim pstrykniesz - kadr gdzieś czasami znika i nie wiadomo, na czym skupić wzrok.

A to moja galeria. Nie jest na bieżąco aktualizowana, ale coś tam znajdziecie :oops:
Gadające głowy
Zanim dodacie temat, przeczytajcie: slash i f-f.
morgan
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Rivales » 11 sie 2016, 10:45

Świetne foty jeszcze zrobione za pomocą zwykłej cyfrówki, mega szacun! Mogłabyś normalnie robić zdjęcia artystyczne na wesele, może zacznij coś działać w tym kierunku ;)

Usunięto link do strony internetowej z reklamą (patrz: Regulamin forum). - Wenia
Rivales

Powrót do Shisha bar