[D] Błękitne dodatki

Panny

Wasza twórczość.

Moderatorzy: Matylda, sile

Błękitne dodatki

Postprzez Aratanooniel » 10 maja 2014, 21:43

Betowała Morwena, 150 słów bez tytułu, zapraszam :)

Błękitne dodatki
Głupoty opowiadasz, Słońce, to jest całkowicie niemożliwe, żeby się wszystkim wszystko w życiu udawało. I odkąd doszłam do tego wniosku, jest mi sto razy lepiej, wiesz? Weź tę z manekina, przymierz. I tę też, ładna koronka. Niczego i nikogo nie muszę już wypatrywać i jest świetnie. Już? No, pokaż się! Zdjęcie zrobię, będziemy wybierać wieczorem, tylko Adasia trzeba wygonić. Mam nadzieję, że nie będziesz cierpiała na syndrom odstawienia. Ta wyglądałaby świetnie, gdyby szarfa była błękitna, trzeba zapytać ekspedientkę, czy mają takie z błękitną szarfą, czekaj, pójdę, zakładaj następną. No nie mają, wyobraź sobie. Jak zwykle, nie można mieć wszystkiego. Pewna jesteś, że nie chcesz zmienić dekoracji na łososiowe? Tak myślałam, błękit zdecydowanie będzie lepszy. Ile sklepów, ups, przepraszam, salonów mamy jeszcze na liście? Tutaj to chyba wszystko, chodźmy dalej i zjedzmy coś po drodze, na mnie nie czeka w domu facet z obiadem!
- Przymierz tę w błękitach, idealna dla druhny.
Z mądrości moderatorskich: Oczywiste oczywistości nie istnieją. Zrób facepalm i ruszaj dalej.
Nielusiowe tworki|Nielusiowa zupka|Niela czyta Puella bella
Akcja KDT
Obrazek
Aratanooniel
Moderator
Moderator
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Re: Błękitne dodatki

Postprzez Tristan » 28 mar 2015, 23:50

Co za koszmar. Oczywiście mówię o opisywanej sytuacji. To piekło nie jest mi obce, a co więcej zaraz mnie też czeka. Na szczęście druhną nie jestem, ale jako siostra panny młodej... Koszmar!
Zupełnie rozumiem tą czarną wizję, a właściwie zmęczenie tematem. Na końcu gotowi jesteśmy iść w worku, byle dali nam spokój!
T jak Tristan, T jak terrorysta
Tristan Zabójczy Terrorysta
Za tytuł serdecznie dziękuję Morwenie!
Słowo honoru, że zrobię wszystko by na niego zasłużyć.
Tristan
Administrator
Administrator
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Powrót do Opowiadania